Drodzy Państwo, Przyjaciele Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy

fot. wikipediaNadchodzi okres, w którym wszyscy gorączkowo skoncentrujemy się na sporządzeniu rozliczeń rocznych z fiskusem. Od lat każdy podatnik ma możliwość zdecydowania o przeznaczeniu 1% swojego podatku na szczytny cel. Organizacjami mogącymi absorbować a później wydatkować te środki to Organizacje Pożytku Publicznego. Fundacja Otwarte Serce działająca przy legnickim szpitalu należy do grona takich podmiotów. Dotychczasowa jej działalność skupiała się na wyposażaniu oddziałów szpitalnych w nowoczesny sprzęt medyczny, którego brakowało a nie było możliwości pozyskania na niego finansowania z innych źródeł. Dotychczas świetnie się to udawało, ale jak zwykle potrzeby są większe.
Zwracamy się zatem z prośbą do pracowników i przyjaciół naszej lecznicy o wzięcie pod uwagę możliwości przeznaczenia tegoż 1% podatku na potrzeby naszej fundacji. Oczywiście zobowiązujemy się do ich rozważnego wydatkowania co potwierdzają zakupy dokonywane w minionych latach.
Będzie nam bardzo miło jeżeli nasza prośba spotka się z Państwa zrozumieniem.

Nasz numer KRS: 0000341502.
Dziękujemy