Bracia Collins w legnickim szpitalu

Znani tunerzy luksusowych samochodów podczas wizyty w Legnicy spotkali się z pacjentami oddziału pediatrycznego. Ta miła niespodzianka dla małych pacjentów wiązała się nie tylko z możliwością spotkania sławnych osób ale też niespodziankami jakie otrzymali. Rafał z Grzegorzem przywieźli dzieciom naręcza słodkości jakie mają umilić czas pobytu w szpitalu. Wielu małych pacjentów oraz ich rodziców to wierni fani cyklu Odjazdowe bryki Braci Collins więc radość ze spotkania była ogromna. Nie brakowało też chętnych do wspólnych zdjęć. W imieniu swoim i podopiecznych dziękujemy za odwiedziny i prezenty.

Bracia Collins z wizytą