Pracownia Psychologiczna przy Medycynie Pracy

Informujemy, że w szpitalu prowadzimy świadczenia zdrowotne w zakresie badań psychotechnicznych dla osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, kierowców oraz osób wykonujących pracę na stanowisku kierowcy: badanie psychologiczne w zakresie psychologii transportu, badanie widzenia zmierzchowego, badanie wrażliwości na olśnienie, operator wózków widłowych, suwnic i inne.

Pracownia mieści się przy Zakładzie Rehabilitacji pokój 104 b. Przyjmuje pani psycholog Jadwiga Adamowicz, w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 8:30 do 13:30.

Rejestracja telefoniczna, codziennie pod numerami tel. 76/ 72 11 706 lub 752.