Już od 25.09.2017 roku rozpoczynamy szczepienia p/grypie

W związku ze zbliżającym się sezonem szczepień p/grypie proponujemy Państwu nowe rozwiązanie w profilaktyce grypy,które jest najlepiej dostosowane do obecnej sytuacji epidemiologicznej i oferuje najszerszą ochronę przed grypą-szczepienie innowacyją czterowalentną szczepionką przeciw grypie. Szczepionka rekomendowana jest przez WHO. Na świecie w/w szczepionka dostępna jest od 2013 roku.

Szczepienia  przeciw   grypie  są  jedyną  skuteczną  metodą zapobiegania  chorobie i jej powikłaniom , dlatego też zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Proponujemy  państwu  szczepionkę  firmy „SANOFI  PASTEUR”:
VAXIGRIP  TETRA  w  cenie  38 zł.

Szczepienia będą wykonywane na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy
(poradnie specjalistyczne –  PUNKT  SZCZEPIEŃ):
GABINET 120  (I PIĘTRO) - GODZ. 8:00 – 14:00

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA SZCZEPIEŃ NA TERENIE PAŃSTWA FIRMY. (Mile  widziany  transport  personelu medycznego przez  firmę  zamawiającą usługę)

ZESPÓŁ WYJAZDOWY W SKŁADZIE :
- LEKARZ -  SPECJALISTA CHORÓB ZAKAŹNYCH – RYSZARD KĘPA
- PIELĘGNIARKA  - BOGUSŁAWA PATRZAŁEK

Bliższe informacje pod numerami telefonu:
76 7211754, 76 7211628 (Bogusława Patrzałek)