Spotkanie Prezydenta z Honorowymi Dawcami Krwi

kropla krwiZ przyjemnością informujemy, że w związku z obchodzonymi w listopadzie dniami honorowego dawstwa krwi Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Oddział w Legnicy oraz działająca przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy fundacja Otwarte Serce organizują we współpracy z Urzędem Miasta Legnicy spotkanie Prezydenta Tadeusza Krzakowskiego z wyróżnionymi Honorowymi Dawcami Krwi.

W trakcie spotkania wyróżnieni dawcy otrzymają okolicznościowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Pośród uhonorowanych znajdą się zarówno osoby które oddały najwięcej krwi od chwili kiedy zaczęły dzielić się tym najcenniejszym darem, ale i młodzież, która rozpoczyna życiową przygodę ratowania innych swoją krwią. Nagrodzone zostaną również rodziny traktujące honorowe oddawanie krwi jako tradycję przekazywaną między pokoleniami.
Zapraszamy również do znajdującej się na terenie szpitala stacji krwiodawstwa osoby chętne do wsparcia ochodów dni krwiodawstwa oddaniem krwi. Na naszych gości czekają nagrody - niespodzianki.