Misja szpitala

STACJA DIALIZ

Lokalizacja: Budynek H-J, Poziom „-1", wejście od strony Heliportu

Została utworzona w 2003 roku i prowadzona jest przez medyczną firmę B.Braun Avitum Poland Sp. z o. o.. Wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny udziela pacjentom świadczeń zdrowotnych z zakresu leczenia nerkozastępczego. Stacja dializ posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001.

Firma B.Braun jest również producentem najnowocześniejszego sprzętu i materiałów medycznych stosowanych w leczeniu nerkozastępczym.

Zakres świadczeń medycznych:

• hemodializa
  • dializa otrzewnowa

Dla pacjentów ubezpieczonych w NFZ wszystkie świadczenia medyczne są udzielane bezpłatnie.

Dializy wakacyjne i gościnne (również dla obcokrajowców) są wykonywane po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu – kontakt na stronie internetowej.

avitum-logoPersonel medyczny
Kierownik: dr Adam Drozd – nefrolog
Pielęgniarka oddziałowa: Maria Chybzińska

Telefony:
Sekretariat: tel.: 76/721 49 45
fax 76/721 76 38

Link do strony internetowej: www.avitum.com.pl