Zakład Rehabilitacji Leczniczej REH-MED

Jesteśmy zakładem działającym od 2003 roku, specjalizującym się w leczeniu różnego rodzaju schorzeń narządu ruchu o podłożu ortopedycznym, neurologicznym oraz reumatologicznym.
Mamy do zaoferowania szeroki zakres kompleksowych i wszechstronnych programów rehabilitacyjnych, dostosowanych zarówno do rodzaju schorzenia pacjenta jak również jego indywidualnych potrzeb.

• Zapraszamy do skorzystania z usług świadczonych przez nasz Zakład.
  • Informujemy, że świadczymy usługi w ramach umowy z NFZ jak i komercyjnie

logo reh medAdres:

ul. Iwaszkiewicza 5