Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Misja Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy

"Niesiemy pomoc - dajemy zdrowie"

Nowy ambulans P dla pacjentów naszego szpitala

Ambulans będzie służył do przewożenia ciężko chorych pacjentów z Legnicy do placówek medycznych o wyższej referencyjności.

Coraz bliżej 40 tysięcy szczepień

37270 szczepień przeciwko COVID-19 wykonali pracownicy naszego szpitala od grudnia do 8 czerwca

Co dalej z COVID-19?

Co dalej z COVID-19? - Tego dzisiaj na świecie nikt nie wie. Niewątpliwie jest lepiej, ale musimy być przygotowani na dalsze działania – mówi Ryszard Kępa,  lekarz kierującym Oddziałem chorób wewnętrznych i zakaźnych i szpitalem tymczasowym w naszym szpitalu.

Konkurs na świadczenia medyczne - Szpitalny Oddział Ratunkowy

sor - widok

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy ogłosił dwa konkursy związane ze Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym. Szczegóły konkursów na udzielenie zamówienia na wykonywanie:
- lekarskich świadczeń zdrowotnych w dziedzinie medycyny ratunkowej w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym - termin składania ofert do dnia 25.06.2021 r., do godz. 10:00
oraz:
-  świadczeń zdrowotnych przez lekarza specjalistę posiadającego kompetencje w dziedzinie medycyny ratunkowej w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym  - termin składania ofert do dnia 30.06.2021 r. do godz. 10:00.