Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Prestiżowa Nagroda Miasta Legnicy dla naszego szpitala!

Nagrodę Miasta Legnicy przyznała naszemu szpitalowi Rada Miejska w Legnicy. Podczas uroczystej sesji samorządu Nagrodę z rąk przewodniczącej Marty Wisłockiej oraz prezydenta Tadeusza Krzakowskiego odebrała dyrektor Anna Płotnicka-Mieloch.

Dyrektor szpitala odbiera nagrodę
Dyrektor Anna Płotnicka - Mieloch odbiera nagrodę legnickiego samorządu.

Zdaniem legnickich radnych cały personel medyczny Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy w niełatwym czasie pandemii wykazał się nie tylko determinacją w działaniu, ambicją w wykonywaniu niezbędnych niezbędnych czynności medycznych ale i wielką empatią, wytrwałością i oddaniem. Pomimo trudnych warunków pracy pomoc niesiona dla bezpieczeństwa mieszkańców przez legnicki Szpital zasługuje na wyjątkowe wyróżnienie. Mając na uwadze całokształt działalności, chcąc wyrazić wdzięczność za tak duże zaangażowanie, Rada Miejska Legnicy z pełnym uznaniem i szacunkiem dla ponadprzeciętnie trudnej pracy wyróżniła naszą placówkę prestiżową Nagrodą Miasta Legnicy.
 
Dyrektor Anna Płotnicka - Mieloch
 
- Nagroda świadczy o tym, że nasza praca przez ten bardzo ciężki okres została doceniona przez lokalną społeczność. Niestety, radość z jej przyznania mąci perspektywa czwartej fali pandemii. Istotne jest jednak to, że nasz zespół ma już ogromne doświadczenie w walce z Covid-19 – podkreśliła w swym podziękowaniu Anna Płotnicka-Mieloch, dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy.
 
Nagroda Miasta Legnicy
 
 
Fot. Wojciech Obremski

 

Autor: km