W ramach prowadzonej kompleksowej opieki okołoporodowej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy zaprasza rodziców przygotowujących się do porodu na dni otwarte Oddziału Położniczo-Ginekologicznego. Możliwość odwiedzenia oddziału istnieje w każdy pierwszy i trzeci piątek miesiąca w godzinach od 14:30 do 15:30.
W trakcie dni otwartych szpital zaprezentuje kobietom ciężarnym wraz z osobami towarzyszącymi oddział położniczo-ginekologiczny oraz trakt porodowy. Na wszystkie pytania gości odpowie położna.

Ponadto personel zaznajomi osoby odwiedzające ze stosowanymi w naszym szpitalu metodami łagodzenia bólu, formami opieki okołoporodowej, działalnością poradni laktacyjnej czy wreszcie przygotowaniem do samego porodu oraz jego przebiegiem.
Ze względu na komfort oraz zachowanie prywatności osób przebywających w naszym szpitalu grupy odwiedzające szpital mogą liczyć maksymalnie 6 par dlatego personel prowadził będzie zapisy uczestników dni otwartych. Zapisać można się codziennie w godzinach od 13:00 do 14:00 w sekretariacie oddziału pod numerem telefonu (76) 72 11 522.