Mikołajowy czas w szpitalu już się zaczął za sprawą Teatru za jeden uśmiech z Krakowa oraz firmie Osadkowski-Cebulski. Szarość popołudnia została pokolorowana w trakcie spektaklu, jakim teatr urozmaicił czas pobytu w szpitalu naszym najmłodszym pacjentom z oddziału chirurgicznego dla dzieci i pediatrycznego.

Dzięki sponsorowi przedstawienia, firmie Osadkowski-Cebulski, mali podopieczni legnickiej lecznicy otrzymali torby pełne pięknych prezentów. Książki i prezenty ofiarowane przez darczyńcę spowodowały, że na oddziałach dziecięcych zapanowała radość, a uśmiech zagościł na twarzach dzieci i ich rodziców.

Bardzo dziękujemy za zorganizowanie tego wydarzenia w imieniu pacjentów i personelu, bo kiedy dzieci mają dobry humor to leczenie przebiega lepiej, a szpital nie kojarzy się tylko z chorobą.