Prezes marki LESS Mateusz Oleksiuk przekazuje symboliczny czek na ręce dyrektora szpitala Anny Płotnickiej - MielochMamy zaszczyt poinformować, że do pomocy Wojewódzkiemu Szpitalowi Specjalistycznemu w Legnicy w walce z koronawirusem przyłączyła się marka LESS_, która przekazała 20 205 zł na zakup maseczek, przyłbic, ubrań ochronnych i innych środków ochrony.

LESS_ to popularna aplikacja mobilna, która służy do sprzedaży i zakupu odzieży używanej. Przekazane dla szpitala środki pochodzą z wielu licytacji organizowanych przez aplikację w ramach akcji charytatywnej #lessappforhospitals. Największa część pochodzi jednak z aukcji Roberta Lewandowskiego. Jeden z najlepszych piłkarzy świata wystawił na sprzedaż swoją koszulkę meczową, w której strzelił aż 3 bramki. Ten szlachetny projekt wsparł także najlepszy polski golfista w historii, Adrian Meronk, który zlicytował swój kij golfowy oraz strój turniejowy. Akcję wspomogły również m.in. Sandra Kubicka i Marcelina Zawadzka.

Jest nam tym bardziej miło, że założycielem i Prezesem marki LESS_ jest rodowity legniczanin, Pan Mateusz Oleksiuk. Z całego serca dziękujemy za przekazaną pomoc.

Prezes marki LESS Mateusz Oleksiuk przekazuje symboliczny czek na ręce dyrektora szpitala Anny Płotnickiej Mieloch