Po trudnym okresie wiosennym, kiedy na całym świecie zapanowała pandemia Sars-Cov-2, oddział położniczo-ginekologiczny naszego szpitala wrócił już do normalnego funkcjonowania. Oczywiście dbamy o właściwą ochronę naszych pacjentów, w sposób szczególny troszczymy się o przyszłe mamy, które w radosnych chwilach narodzin wymagają spokoju i poczucia bezpieczeństwa.

Odcinek położniczy dysponuje salami dwuosobowymi z łazienkami oraz dwiema salami jednoosobowymi gwarantującymi odpowiednie warunki sanitarno-epidemiologiczne oraz komfort. Porody są odbierane w naszym szpitalu zarówno siłami natury jak też poprzez cesarskie cięcie. Oferujemy porody fizjologiczne w znieczuleniu.

Od maja wznowiła działalność bezpłatna szkoła rodzenia a nieprzerwanie funkcjonuje całodobowe pogotowie laktacyjne.
Rozumiejąc obawy oraz niepewność wszystkich przeszłych rodziców oraz mając świadomość że rzetelna i wyczerpująca informacja najbardziej uspokaja w trakcie przygotowań do porodu, uruchomiliśmy telefony, pod którymi można porozmawiać o nurtujących Państwa pytaniach i wątpliwościach.

Zapraszając przyszłe mamy zapewniamy jeszcze raz o bezpieczeństwie i wszechstronnej pomocy fachowego personelu.
Telefony kontaktowe:
- odcinek położniczy 76 72 11 528