logo ratownictwo medyczneZ okazji Dnia Ratownictwa Medycznego, ratownikom lekarzom i pielęgniarkom Systemu RM składam najserdeczniejsze życzenia i wyrazy wdzięczności.
Pełnienie służby w ratownictwie medycznym to nie tylko praca ale też misja, która wiąże się z poświęceniem i dbałością o najwyższe standardy.
Służenie zdrowiu to zadanie wymagające ogromnej empatii. Spiesząc w skupieniu na ratunek człowiekowi pokazujecie, że każdy dzień waszej pracy to dar dla innych ludzi.
Za codzienny trud pragnę gorąco podziękować kadrze ratowniczej legnickiego szpitala oraz pogotowia ratunkowego w imieniu wszystkich tych, którzy w Wasze ręce oddają swój los. Życzę również wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym oraz satysfakcji, wynikającej ze świadomości pomagania ludziom w trudnych chwilach zmagania się z chorobą.

Anna Płotnicka-Mieloch
Dyrektor Szpitala