logoOgłoszenie w sprawie szczepienia dla mieszkańców Legnicy w wieku powyżej 60 lat finansowanych ze środków Urzędu Miasta w Legnicy.
W środę 2.12.2020 r. w godzinach od 15 do 17.00 odbędą się szczepienia kolejnych osób w ramach umowy z UM Legnica. Przygotowanych zostało 90 dawek. Zapraszamy do rejestracji telefonicznej pod numerem 76 72 11 704 codziennie w godzinach od 7 do 14:30.
Zapraszamy mieszkańców Legnicy spełniających kryteria wiekowe do punktu szczepień legnickiego szpitala.
Zwracamy się z uprzejmą prośbą do naszych pacjentów, aby w trakcie oczekiwania na kwalifikację do szczepienia stosowali się do przepisów, wytycznych i zaleceń epidemiologicznych w zakresie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu epidemii w szczególności stosowaniu masek, utrzymywaniu dystansu pomiędzy osobami oraz dezynfekcji rąk przed wejściem oraz po wyjściu z obiektu.