logo

W związku z planowanymi szczepieniami pracowników sektora ochrony zdrowia przeciwko SARS-CoV-2 (COVID-19) prosimy o uzupełnienie tabeli z danymi pracowników kierowanych do szczepień i odesłanie jej tylko w excelu (nie skan) na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Tabelę zbiorczą z danego podmiotu należy przesłać najpóźniej do dnia 14.01.2021 r. do godziny 13.00. Prosimy również o wydrukowanie, podpisanie i przeskanowanie zgód na przetwarzanie danych osobowych i wysłanie ich w formie zaszyfrowanej (zabezpieczonych hasłem) - na wyżej wymieniony adres mailowy.

Prosimy również o podanie w treści maila danych osoby do kontaktu ( imię, nazwisko, nr telefonu, adres mailowy).
Szczepienia obejmą pracowników sektora ochrony zdrowia (m. in. lekarze, lekarze dentyści, felczerzy, pielęgniarki i położne, pozostałe zawody medyczne, zawody niemedyczne, w tym personel administracyjny i pomocniczy, bez względu na formę współpracy).

Jednocześnie informujemy, że szczepienia pracowników grupy 0 z placówek zewnętrznych rozpoczną się od dnia 11.01.2021 r. Osoby zgłaszające się z nich do szczepień powinny przyjść po uprzednim powiadomieniu o terminie przez szpitalny punkt szczepień, z wypełnionym Kwestionariuszem wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw Covid-19, który załączamy poniżej w p.3.

Telefon kontaktowy: 76 72 11 111.
Rolę koordynatora do spraw szczepień w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy pełni: Bogusława Patrzałek.

Załączniki:
1. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
2. Tabela zgłoszenia do szczepienia SARS-CoV-2 (COVID-19)
3. Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw Covid-19.