Od 10 marca planowane są zapisy dla osób przewlekle chorych. Proces szczepień dla tej grupy powinien się rozpocząć 15 marca. Istotne jest, żeby osoby przewlekle chore, które są najbardziej narażone na ciężki przebieg choroby COVID-19 lub śmierć z jej powodu, były zaszczepione jak najszybciej. Dlatego nie zwlekaj i zaszczep się przeciw COVID-19. Informacje o zapisach w naszym szpitalu podajemy poniżej filmu.

Spot rządowy:

Jeśli jesteś pacjentem dializowanym z powodu:
- przewlekłej niewydolności nerek,
- z chorobą nowotworową, u którego po 31.12.2019 r. prowadzono leczenie chemioterapią lub radioterapią,
- po przeszczepach komórek,
- tkanek i narządów, u którego prowadzi się leczenie immunosupresyjne,
- poddawanym przewlekłej wentylacji mechanicznej,
zarejestruj się na szczepienie.

Rejestracja na szczepienie w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy:

Rejestracja telefoniczna w godz. 7.00 - 14.30, telefon: 76 72 11 111.

Rejestracja osobista w punkcie pobrań Covid (wejście pod SOR) w godz. 12.30-15.00

Jeżeli jest to możliwe prosimy o przybycie na uzgodniony wcześniej termin szczepienia z wypełnionym KWESTIONARIUSZEM KWALIFIKACYJNYM, który jest do pobrania pod linkiem (plik w formacie PDF): KWESTIONARIUSZ...