Ponownie apelujemy do Państwa, do wszystkich mieszkańców naszego regionu o zadeklarowanie jednego procenta podatku dla szpitalnej Fundacji „Otwarte Serce”. Swój jeden procent można przekazać wypełniając zeznanie podatkowe - PIT.

Wystarczy podać numer KRS – 0000341502, oraz nazwę naszej Fundacji „Otwarte Serce”, która jest organizacją pożytku publicznego. Dla szpitala to niepowtarzalna szansa na pozyskanie pieniędzy na nowoczesny, specjalistyczny sprzęt. Im lepiej wyposażony będzie nasz szpital, tym lepszą opiekę zapewni pacjentom.
Nasza fundacja działa od listopada 2009 roku. Legnicki szpital to największa placówka opieki medycznej w naszym regionie, gdzie mieszka ponad 150 tys. osób. Rocznie hospitalizujemy ponad 30 tys. pacjentów, a przez szpitalne poradnie przewija się ponad 80 tys. osób.
ZB