Serdecznie dziękujemy za wsparcie i współudział w „Białej sobocie” naszym przyjaciołom, którzy uatrakcyjnili sobotnie spotkanie z mieszkańcami Legnicy przy szpitalu.

Zobacz galerię zdjęć

Wiele radości miały zwłaszcza dzieci, dla których atrakcją były przejazdy quadami, motocyklami, karetkami na sygnale. Skorzystali też dorośli, dla których mieliśmy pakiety bezpłatnych badań. Powodzeniem cieszyły się także porady dietetyczne.
Fundacja „Otwarte serce” i Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy dziękuje:
Panu Adamowi Zagdańskiemu i młodzieży z Polskiej Akademii Ju Jitsu ze Złotoryi, odważnym motocyklistom z Dopalaczy.pl, pracownikom Pogotowia Ratunkowego w Legnicy, Szkole Nauki Jazdy „Wilk”. Dziękujemy również Urzędowi Miasta w Legnicy, głównemu sponsorowi naszej akcji. Urząd Miasta przekazał na "Białą sobotę" 2830 zł, za co mogliśmy przeprowadzić bezpłatne badania.
„Biała sobota” cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród legniczan. Mieszkańcy przekazali fundacji 200 złotych podczas sobotniej akcji.
MAM