Członkowie klubu samochodowego z Legnicy zadeklarowali prezenty z okazji jutrzejszego Międzynarodowego Dnia Dziecka dla najmłodszych pacjentów naszego szpitala. Będzie też zabawa  z muzyką. Klub samochodowy zbiera pluszaki i chce je jutro przekazać na oddział pediatryczny i chirurgii dla dzieci. Tradycyjnie już odbędzie się zabawa z muzyką w sali konferencyjnej.
Prezenty otrzymają również osierocone dzieci pacjentów medycyny paliatywnej. Oddział ma pod opieką dziesięcioro dzieci. Za pośrednictwem gdańskiej Fundacji Hospicyjnej dotarły do szpitala prezenty – zgodnie z życzeniem dzieci: wózek dla lalek, atlas geograficzny, kolejka, dresy i zestaw modelarski. Prezenty przysłano w ramach akcji fundacyjnej „Lubię pomagać”.
MAM