Kilkaset zabawek przekazali dziś członkowie klubu samochodowego z Legnicy naszym najmłodszym pacjentom. Prezenty przynieśli z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Klub samochodowy jest w trakcie rejestrowania własnego stowarzyszenia. Członkowie klubu mówią, że są miłośnikami motoryzacji i chcą organizować różne imprezy i festyny popularyzujące motoryzacyjne hobby. Jedną z pierwszych inicjatyw klubu jest zbiórka zabawek dla pacjentów szpitala. Grupa młodych ludzi, około 20 osób, przekazała dziś zabawki pacjentom oddziału chirurgii dziecięcej i oddziału pediatrycznego.
Przypomnijmy, że akcja zbierania pluszaków trwa na okrągło. Pielęgniarki szpitalnego oddziału ratunkowego oceniają, ze dzisiejsza „partia” zabawek wystarczy jedynie na miesiąc.
MAM