Pracownicy szpitala z oddziału medycyny paliatywnej organizują festyn dla osieroconych dzieci pacjentów oddziału. Impreza odbędzie się w ramach ogólnopolskiej akcji „Hospicjum to też życie”.
Szukamy sponsorów, którzy pomogą w organizacji  zabawy dla dzieci. Dzięki uprzejmości właściciela pałacu w Pątnówku pożegnanie lata z odbędzie się w tej miejscowości 25 września. Będzie to impreza z ogniskiem, grami i konkursami dla blisko 50 dzieci.
Potrzebne są: chleb, kiełbaski, owoce, napoje, naczynia jednorazowego użytku a także drobne upominki (kredki, farbki szkolne, słodycze).  Każdy, kto zechce pomóc, może zgłosić się do pielęgniarki oddziałowej Grażyny Majewskiej-Kaźmierczak, telefon: 076 72 11 616.
MAM