Drukuj
Odsłony: 1434

Aukcja charytatywna odbędzie się jutro (środa) w legnickiej Caffe Modjeska. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą wesprzeć akcję mikołajkową dla dzieci byłych pacjentów oddziału medycyny paliatywnej naszego szpitala. To kolejna licytacja, z której całkowity dochód będzie przeznaczony na pomoc oddziałowi. W ubiegłych latach legniczanie byli na tyle hojni, że – między innymi z aukcji – udało się zebrać pieniądze na nowoczesną wannę potrzebną dla obłożnie chorych pacjentów.
Tym razem chodzi o dzieci byłych pacjentów, którzy odeszli. W ramach ogólnopolskiej akcji „Hospicjum to też życie” sieroty i półsieroty są pod opieką hospicjów i oddziałów medycyny paliatywnej w całym kraju.
Oddział medycyny paliatywnej naszego szpitala ma pod opieką kilkanaścioro dzieci. Był już dla nich obóz letni, wyprawki do szkoły i festyn na pożegnanie lata – dzięki hojności mieszkańców i funduszom gdańskiej fundacji hospicyjnej. Teraz chodzi o zebranie pieniędzy na akcję mikołajkową.
Do zlicytowania są różne przedmioty: obrazy, biżuteria, dekoracyjne filiżanki. Aukcja odbędzie się jutro, w środę 17. 11. 2010 r., w Caffe Modjeska o godz. 18.00. Zapraszamy.
MAM