Do czwartku (22 – 26 listopada) potrwają Dni Honorowych Dawców Krwi. Szpital wspiera  honorowych dawców. Dlatego za darmo oznaczy poziom glukozy i cholesterolu całkowitego stu osobom spośród tych, którzy w tym terminie oddadzą krew. Można to będzie zrobić w legnickim Oddziale Terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, który mieści się w budynku Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy, ul. Iwaszkiewicza 5.
Jak nam powiedziała Beata Kozłowska, kierownik Oddziału Terenowego w Legnicy, grupa stu honorowych dawców, którzy otrzymają bezpłatne badania zostanie wylosowana spośród tych, którzy wezmą udział w akcji. Glukoza i cholesterol będą oznaczane od 1 do 31 grudnia br. przez szpitalne laboratorium.
ZB