Otrzymaliśmy wiele kartek świątecznych. Za wszystkie serdecznie dziękujemy. Życzenia przysłali nam: biskup legnicki ks. Stefan Cichy, Jacek Swakoń, senator RP, Robert Kropiwnicki, Ewa Drozd, posłanka RP, Elżbieta Witek, posłanka RP... Piotr Cybulski, poseł RP, Elżbieta Zakrzewska, posłanka RP, Ireneusz Żurawski, burmistrz Złotoryi, Andrzej Hap, dyrektor Pogotowia Ratunkowego w Legnicy, Zdzisław Ek, prezes oddziału w Legnicy Związku Inwalidów Wojennych RP, Józef Pałys, prezes Zarządu Okręgowego Związku Kombatantów RO i BWP w Legnicy, Urszula Olechowska, przewodnicząca Dolnośląskiej Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych we Wrocławiu, Adam Konieczny, komendant Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy, Stanisław Pawlak, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Legnicy, Teresa Dziewiecka, dyrektor ZOZ w Złotoryi oraz Tomasz Matuszczyk, zastępca dyrektora ZOZ w Złotoryi, Sławomir Bąk, komendant Miejski Policji w Legnicy oraz Arkadiusz Małecki zastępca komendanta policji, Janusz Jerzak, dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu, Dorota Czudowska, radna Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, Igor Chęciński, prezes Dolnośląskiej Rady Lekarskiej, Barbara Mróz, prezes WPEC w Legnicy oraz Edward Klimka, członek zarządu ds. technicznych WPEC w Legnicy, Antoni Malaka, dyrektor oddziału ZUS w Legnicy,  Robert Plata, prezes Sądu Rejonowego w Jaworze, Piotr Pobrotyn, dyrektor Akademickiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, Zespół Opieki Zdrowotnej w Lubinie, Anna Czerniak, prezes Fundacji Dr Clown wraz z wolontariuszami i pracownikami, Beata Wiśnios, kierownik filii BGK w Legnicy, Edward Schmidt, prezes Miedziowego Centrum Zdrowia w Lubinie, Wojciech Szeląg, dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Złotoryi, R.K. Pisarski, rektor PWSZ w Legnicy, Zbigniew Rykowski, rektor WSM LZDZ w Legnicy, Jarosław Humenny, starosta legnicki, Stanisław Pakos, przewodniczący Rady Powiatu Legnickiego, Alicja Sielicka, burmistrz Prochowic oraz Halina Teluk, przewodnicząca Rady Miasta i Gminy Prochowice, Czesława Dłubak, dyrektor Zespołu Szkół Medycznych w Legnicy, Bogdan Dzik, prezes Impel, Zbigniew Muszyński, kierownik Rejonu Dystrybucji Gazu w Legnicy, Wiesław Świerczyński, dyrektor ds. technicznych Zakładu Hydrotechnicznego KGHM, Jan Mormul, naczelnik Urzędu Skarbowego w Legnicy, Helios, Klinika Kardiologii Allenort, Zespół Kontroli Zakażeń Szpitalnych Akademickiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, kierownictwo Sądu Rejonowego w Legnicy, Marek Nikiel, dyrektor Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu, Elie Kazzi, wiceprezes Centrum Zdrowia Kobiet Femina z Lubina, Filip Nowak, dyrektor Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Opolu oraz Edward Gondecki, przewodniczący Rady Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia, Jerzy Bartoszewski, dyrektor Filii Politechniki Wrocławskiej w Legnicy, Wincenty Zeszuta, prezes Zeszuta Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz Chrystler Jeep z Warszawy, Poczta Polska, oddział w Legnicy, Anna Wasila, prezes DGP Dozorbud w Legnicy, Kancelaria Radcy Prawnego Imieliński, Kopacka i Wspólnicy.