Dwieście pluszaków trafiło do małych pacjentów Oddziału Chirurgii dla Dzieci w naszym szpitalu. To efekt akcji jaka została przeprowadzona wśród uczniów klas I-IV uczęszczających na świetlicę w Szkole Podstawowej nr 9 w Legnicy przy ul. Marynarskiej.

Worki z pluszowymi prezentami reprezentanci szkolnej społeczności przynieśli na Oddział pod opieka pań: Aleksandry Łatanowskiej oraz Justyny Błochni.

- Cieszymy się z tej akcji - mówi Franciszka Czepiel - Kloc, pielęgniarka oddziałowa. - Z jednej strony nasi mali chorzy pacjenci cieszą się z takich prezentów w trudnym dla siebie czasie, z drugiej strony widać ujmującą wrażliwość dzieci zdrowych.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom z "dziewiątki" oraz opiekunkom tej akcji.

Na zdjęciu dzieci z SP nr 9 w Legnicy: Amelia, Oliwka, Wiktoria, Krzyś i Oluś z opiekunkami: Aleksandrą Łatanowską oraz Justyną Błachnią.