Pięć osób trafiło w nocy z 6 na 7 grudnia do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy po wypadku autobusu w rejonie Suchej Górnej pod Polkowicami.

34-letnia kobieta ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego została  przewieziona na Oddział Neurochirurgiczny. Jest już po operacji. Przebywa na Oddziale Intensywnej Terapii.  Druga z pań (33 l.) po udzieleniu pomocy ambulatoryjnej przebywa na Oddziale Chirurgicznym Ogólnym. 52-letnia kobieta po udzieleniu pomocy i obserwacji na SOR została zwolniona do domu, a kolejna (56 l.) jest na obserwacji na SOR. Natomiast 41-letni mężczyzna został przewieziony do wrocławskiego szpitala na ul. Borowskiej na Oddział Chirurgii Szczękowej.  (inf. z godz. 9.00)