Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy poszukuje kandydata do pracy na stanowisku: Kierownik Sekcji Eksploatacji.

Opis stanowiska
Nadzór nad konserwacją i utrzymaniem w należytej sprawności technicznej urządzeń (m. in. kotłów parowych, agregatów prądotwórczych, transformatorów, central wentylacyjno-klimatyzacyjnych, klimatyzatorów, cieplnych urządzeń odbiorczych) i instalacji szpitala (elektroenergetycznych, ciepłowniczych, wodno-kanalizacyjnych, wentylacyjnych). Kierowanie grupą pracowników Sekcji Eksploatacji (elektrycy i instalatorzy).

Wymagania
• wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: inżynier elektryk, inżynier energetyk)
• doświadczenie zawodowe - minimum 3 lata na stanowisku kierowniczym w działach lub sekcjach eksploatacyjnych, utrzymania ruchu itp

Uprawnienia:
• posiadanie aktualnego świadectwa kwalifikacyjnego dla stanowiska dozoru upoważniającego do kierowania czynnościami osób wykonujących pracę w zakresie obsługi, konserwacji, remontów i montażu: urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu znamionowym powyżej 1 kV-wymagane, preferowane do 20 kV, mile widziane zespołów prądotwórczych powyżej 50 kV,
• posiadanie aktualnego świadectwa kwalifikacyjnego dla stanowiska dozoru upoważniającego do kierowania czynnościami osób wykonujących pracę w zakresie obsługi, konserwacji, remontów i montażu: kotłów parowych na paliwo gazowe o mocy powyżej     50 kW wraz z urządzeniami pomocniczymi - wymagane, preferowane do 655 kW, urządzenia wentylacji i klimatyzacji o mocy powyżej 50 kW (mile widziane), instalacje cieplne wraz z urządzeniami pomocniczymi (mile widziane).

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

• Informacji dodatkowych udziela -
Kierownik Działu Administracyjno-Technicznego Kazimierz Czerwiński – nr tel. 76 72 11 270