życzenia wielkanocne

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY

w LEGNICY

pilnie zatrudni do pracy

w Oddziale Onkologii Klinicznej i Poradni Chemioterapii:
lekarzy o specjalności onkologia kliniczna,
lekarzy w trakcie specjalizacji onkologia kliniczna oraz
lekarzy chcących się specjalizować w dziedzinie onkologia kliniczna

warunki zatrudnienia i wynagrodzenia do uzgodnienia

Zgłoszenia osób chętnych, a także zapytania, prosimy pilnie wysyłać na adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. kontaktowe: 76 7211151, 76 7211152, 7611150

SOR - ogłoszenie

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy ogłasza konkurs ofert na udzielenie zamówienia na wykonywanie lekarskich świadczeń zdrowotnych z zakresu medycyny ratunkowej w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy.
Szczegółowy zakres świadczeń oraz miejsce ich realizacji został określony w “Szczegółowych warunkach konkursu” Umowa na udzielanie w/w świadczeń zostanie zawarta na czas określony od dnia 21 kwietnia 2021 roku do dnia 31 stycznia 2022 roku.
Na stronie internetowej szpitala w zakładce „ Zamówienia publiczne – konkursy” można zapoznać się ze „Szczegółowymi warunkami konkursu”, pobrać stosowne formularze wymagane przy złożeniu oferty oraz zapoznać się z treścią projektu umowy. Link: KONKURS OFERT...

logo szpitala       WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY

w LEGNICY

zaprasza do współpracy

lekarzy i techników elektroradiologii

zainteresowanych pracą w SZPITALU TYMCZASOWYM

warunki zatrudnienia i wynagrodzenia do uzgodnienia.

tel. kontaktowe: 76 7211151, 76 7211152, 7611150