Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Nowa przychodnia POZ w Szpitalu otacza bezpłatną opieką całe rodziny. Mogą z niej korzystać wszyscy mieszkańcy Legnicy i okolic.

Prowadzi opiekę lekarską, pielęgniarską i położnej środowiskowej. Zapewnia realizację szczepień, badania laboratoryjne i diagnostykę m.in. EKG, USG i RTG. Na Pacjentów czekają w niej lekarze rodzinni oraz pediatra. Złóż deklarację! Rejestracja i informacje tel.: 767211860

Misja Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy

"Niesiemy pomoc - dajemy zdrowie"

Zaproszenie do złożenia oferty na PFU na oddział zakaźny

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy zwraca się z prośbą o złożenie oferty cenowej na wykonanie PFU planowanej inwestycji. Program ma obejmować przebudowę pierwszej kondygnacji pawilonu 3 na potrzeby organizacji oddziału zakaźnego ze wszelkimi uwarunkowaniami jakie się z tym wiążą, w tym w szczególności odrębne wejście i podjazd dla pojazdów sanitarnych.

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie koncepcji architektonicznej i technologii medycznej oraz wykonanie na ich podstawie programu funkcjonalno-użytkowego dla zadania inwestycyjnego pod nazwą: "Utworzenie oddziału zakaźnego w pawilonie II (budynek 3A) w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy" wraz z określeniem wstępnych kosztów planowanej do realizacji inwestycji.

Oddział zakaźny planuje się utworzyć w pomieszczeniach dotychczasowego oddziału onkologicznego zlokalizowanego na parterze budynku 3A II pawilonu szpitalnego, z przebudową i wydzieleniem go z pozostałej substancji budynku. Intencją Zamawiającego jest, aby celem uzyskania stosownej niezbędnej ilości powierzchni na realizację tego przedsięwzięcia, jest dokonanie rozbudowy budynku 3A na poziomie wysokiego parteru o powierzchnię użytkową niezbędną do tego celu, zgodnie z wytycznymi dotyczącymi oddziału zakaźnego określonych w stosownym rozporządzeniu Ministra Zdrowia.

Szacunkowy obszar projektowanego oddziału zakaźnego to ok. 1500m² powierzchni użytkowej, z tego ok. 800m² to obszar przebudowy obecnego oddziału onkologicznego w budynku 3A na wysokim parterze, natomiast ok. 700m² to obszar dobudowy do budynku 3A, na tym samym poziomie. Obszary te zaznaczono na załączonym rysunku.

W załączeniu rysunek obrazujący obszar przebudowy.