Świąteczny czas w szpitalu

lear corporation dzieciom 02Boże Narodzenie to najbardziej rodzinny i domowy okres w roku. Niestety nie wszyscy będą mogli spędzić święta w gronie rodzinnym. Niektórzy te świąteczne dni spędzą w oddziałach szpitalnych. Szczególnie trudne jest to dla naszych najmłodszych pacjentów z oddziału pediatrycznego. Dzięki Lear Corporation Poland z siedzibą w legnickiej strefia ekonomicznej, która ufundowała dla leczonych u nas milusińskich słodkie prezenty gwiazdkowe, napewno czas spędzony poza domem będzie nieco urozmaicony.
Dziękujemy dyrekcji Lear Corporation za ten miły gest.

{gallery}lear_corporation_dzieciom{/gallery}