Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki

RóżeZ okazji przypadającego na dzień 8 maja Dnia Położnej i 12 maja Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki, składam Wam wyrazy najwyższego szacunku i uznania za codziennie podejmowane zadania na rzecz chorych i ich rodzin. Pragnę wyrazić ogromne uznanie za wykonywanie  niełatwej pracy, wymagającej poświęcenia, odpowiedzialności i zaangażowania. Doceniam rolę jaką spełniają Pielęgniarki i Położne w prawidłowym funkcjonowaniu szpitala świadczącego usługi na wysokim poziomie.

Życzę Wam wszelkiej pomyślności i zdrowia, sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym

Krystyna Barcik
Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy