Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy

Nagroda "Lider inwestycji w ochronie zdrowia" dla dyrektora naszego szpitala

Podczas drugiej edycji Forum Dolnośląskiego Dolmed.Tech, które odbyło się w Jakuszycach dyrektor naszego szpitala Anna Płotnicka - Mieloch otrzymała nagrodę "Lider inwestycji w ochronie zdrowia". DOLMED.Tech Forum Dolnośląskie jest platformą do dyskusji oraz wymiany wiedzy i doświadczenia specjalistów branży technologii medycznych i zdrowia publicznego dla ochrony zdrowia.

Dyrektor szpitala z nagrodą statuetką Lider Inwestycji

- To jedno z największych wydarzeń, gdzie w jednym miejscu mogą się spotkać menadżerowie ochrony zdrowia, świat nauki, ale również i świat technologii medycznych, czy start-upów, które proponują rozwiązania, których głównym celem jest to, żeby jakość, ale i również standard obsługi pacjentów był jak na najwyższym poziomie - podkreśla Marcin Krzyżanowski, wicemarszałek Dolnego Śląska.

- Cieszę się, że nasze działania w zakresie inwestycji na rzecz poprawy jakości świadczenia usług dla Pacjentów regionu zostały dostrzeżone - mówi Anna Płotnicka - Mieloch. - Naprawdę w szpitalu dzieje się sporo – w ostatnich dniach pozyskaliśmy 15 mln na modernizację i doposażenie SOR, dobiega końca budowa nowoczesnego oddziału zakaźnego, oddaliśmy do użytku oddział onkologiczny i ambulatorium chemioterapii. Naszą wizytówką jest pięknie przebudowany blok porodowy i odcinek patrologii ciąży. Ale nie chcemy na tym poprzestać i mamy kolejne plany prowadzące do poprawy jakości obsługi i bezpieczeństwa naszych Pacjentów.

Dolmed.Tech - obrady konferencji

Obrady podczas konferencji DOLMED.Tech (fot. mat. pras.)

Autor: Krzysztof Maciejak WSS