unia sor2

Znak sprawy WSzSL/FKZ-245/13A                                                                            31-05-2013 r.

Do zainteresowanych

DOTYCZY ZAMÓWIENIENIA NIE PRZEKRACZAJĄCEGO RÓWNOWARTOŚCI 14 TYSIĘCY EURO

współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 12.1 – Rozwój systemu ratownictwa medycznego priorytetu XII - Bezpieczeństwo zdrowotne i poprawa efektywności systemu ochrony zdrowia Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013” Projekt pn. „Uruchomienie szpitalnego oddziału ratunkowego wraz z budową heliportu w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy” na na jednorazową dostawę pojemników na odpadki pooperacyjne.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy informuje, iż unieważnia przedmiotowe postępowanie z powodu braku ofert.

Z poważaniem,

p.o. Z-cy Dyrektora ds. Lecznictwa