Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy zatrudni magistra farmacji
do pracy w Pracowni Leków Cytostatycznych.

Wymagania:

1. wykształcenie wyższe farmaceutyczne,
2. posiadanie prawa wykonywania zawodu,
3. biegła obsługa programów EXCEL, WORD,
4. samodzielność, kreatywność,

Oferty (CV i list motywacyjny) prosimy składać w siedzibie Szpitala – ul. Iwaszkiewicza 5, w kancelarii lub pocztą e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oferujemy: Zatrudnienie w ramach umowy o pracę, stanowisko pracy o innej specyfice niż typowa praca apteczna umożliwiające rozwijanie posiadanej wiedzy i umiejętności oraz stawiające nowe wyzwania.
Pracownia leków cytostatycznych wyposażona jest w wysokiej klasy urządzenia - specjalne komory laminarne przeznaczone do pracy z cytostatykami, zorganizowana z uwzględnieniem aktualnych standardów."
Szpital nie zwraca nadesłanych dokumentów i rozpatruje tylko te oferty, które spełniają wymogi zawarte w ogłoszeniu i zawierają klauzulę - zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy ul. Iwaszkiewicza 5, danych osobowych podanych przez mnie dobrowolnie w celu rekrutacji i ewentualnego dalszego zatrudnienia zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."
Dane zbierane są przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.