Projekt w trakcie realizacji "Budowa instalacji do wytwarzania energii elektrycznej i ciepła w wysokosprawnej kogeneracji w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy".

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 - 2013. Całkowita wartość projektu wynosi 1 846 770 zł, dofinansowanie z Unii Europejskiej wynosi 1 154 030,98 zł. Zadanie obejmuje roboty budowlane i montaż urządzeń. Celem przedsięwzięcia jest kompleksowe zaprojektowanie i wybudowanie systemu wysokosprawnej kogeneracji gazowej zaopatrującej szpital w energię cieplną i elektryczną. Zadanie polegać będzie na zainstalowaniu i optymalnej eksploatacji efektywnego systemu energetycznego.