"Niesiemy pomoc - dajemy zdrowie"

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy przy ul. Iwaszkiewicza 5, tel./fax. 76 72 11 000

Urna wyborcza gotowa


Pełną parą idą przygotowania do wyborów prezydenckich. Odbyło się już pierwsze spotkanie w Urzędzie Miasta. W tym tygodniu mamy poinformować urząd, czy szpital dysponuje urną, flagami, suknem, gaśnicami oraz pomieszczeniem dostosowanym dla osób niepełnosprawnych. Tak, jak w poprzednich wyborach,  lokal wyborczy będzie urządzony w sali konferencyjnej na parterze szpitala.
Urna jest ta sama od 1998 roku. Nie wymaga ona renowacji, czy malowania. Zresztą, kilka tygodni temu przeszła próbę generalną w czasie wyborów w jednej z organizacji związkowych w szpitalu. Nie zabraknie też flag, czy sukna. W komisji wyborczej jako przedstawiciel szpitala zasiądzie Krystyna Lewandowska.
- Tak jest nieprzerwanie od 1998 roku – mówi pani Krystyna. - Podczas wyborów do Europarlamentu w 2009 roku z oddziału intensywnej terapii dowieziono do lokalu wyborczego pacjenta podłączonego do skomplikowanej aparatury medycznej. Mężczyzna mógł więc zagłosować bez przeszkód.
Legnicka Delegatura Krajowego Biura Wyborczego nie podała jeszcze terminu, do którego szpital ma dostarczyć spisy pacjentów, którzy w dniu wyborów – 20 czerwca na pewno będą w placówce.
ZB


 

Zakłady diagnostyczno-terapeutyczne znajdujące się na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy


Zakład radioterapii Stacja dializ Centrum
krwiodawstwa
Zakład
endoskopii
Zakład
diagnostyki
obrazowej
Zakład
rehabilitacji
Apteka
ogólnodostępna
Sklep Medyczny
dolnośląskie centrum onkologii

avitum-logo

  radimed logo starmedica  logo reh med logo maxfarm emag