Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Poprawa dostępności architektonicznej

Usunięto starą i zniszczoną nawierzchnię chodnika od strony przystanku przy ul. Iwaszkiewicza. Do września będzie równo i bezpiecznie.

Leczymy zaburzenia rytmu serca zimnem

Już kilkanaście zabiegów krioablacji migotania przedsionków i ablacji RF wykonali kardiolodzy z naszego szpitala w Pracowni Elektrofizjologii  we współpracy z specjalistami ze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu

Misja Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy

"Niesiemy pomoc - dajemy zdrowie"

Postępowanie dotyczące wyłonienia Wykonawcy zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa i modernizacja Oddziału Położniczo-Ginekologicznego w zakresie bloku porodowego i patologii ciąży w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy".

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych mających na celu realizację zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa i modernizacja Oddziału Położniczo-Ginekologicznego w zakresie bloku porodowego i patologii ciąży w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy”, obejmujących przebudowę i modernizację dotychczas użytkowanych pomieszczeń.

Dokumentacja projektowa pod linkiem:

Dokumentacja projektowa do postępowania WSzSL_FZ_09_22_Covid-19.