Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Nowoczesny zabieg na sercu z użyciem pompy Impella CP

Nowoczesny zabieg na sercu z użyciem pompy Impella CP

Witamy na świecie

Gabriel, to pierwsze dziecko, które urodziło się w naszym szpitalu w 2024 r. Chłopczyk przyszedł na świat 1 stycznia o godz. 7.28, jego waga to 2,980 kg, a wzrost 52 cm. Szczęśliwa mama jest lubinianką. Natomiast najmłodszy mieszkaniec Legnicy, a właściwie legniczanka, urodziła się 2 stycznia o godz. 9.16. Milenka waży 2,590 kg i mierzy 48 cm.

Nowa przychodnia POZ w Szpitalu otacza bezpłatną opieką całe rodziny. Mogą z niej korzystać wszyscy mieszkańcy Legnicy i okolic.

Prowadzi opiekę lekarską, pielęgniarską i położnej środowiskowej. Zapewnia realizację szczepień, badania laboratoryjne i diagnostykę m.in. EKG, USG i RTG. Na Pacjentów czekają w niej lekarze rodzinni oraz pediatra. Złóż deklarację! Rejestracja i informacje tel.: 767211860

Misja Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy

"Niesiemy pomoc - dajemy zdrowie"

Dyżury nocne aptek w Legnicy czerwiec - wrzesień

Na podstawie uchwały Rady Miejskiej w Legnicy przekazujemy informacje o dyżurach aptek w mieście od czerwca do września 2023 r.

Apteka - wnętrze

1. Na terenie Legnicy usługi farmaceutyczne od poniedziałku do niedzieli, w święta i inne dni wolne od pracy świadczy apteka Arnica przy ul. Jaworzyńskiej 5 w godzinach od 8.00 do 24.00.
2. Pozostałe apteki ogólnodostępne pracują w godzinach ustalonych w przedziale:
1) od 7.00 do 21.00 od poniedziałku do piątku,
2) od 8.00 do 21.00 – w przypadku aptek pracujących w soboty, niedziele lub święta i inne dni wolne od pracy.
3. W celu zapewnienia dostępności świadczeń aptek w porze nocnej apteki ogólnodostępne pełnią dyżury przemiennie od poniedziałku do piątku od godz. 24.00 do godz. 7.00 oraz w soboty, niedziele, święta i inne dni wolne od pracy od godz. 24.00 do godz. 8.00 według harmonogramu dyżurów w brzmieniu załącznika do uchwały - fragmenty w tabelach poniżej.
4. Apteki zobowiązane są umieścić w swojej siedzibie, w miejscu widocznym, informację o godzinach swojej pracy oraz aktualny harmonogram dyżurów.

Pobierz grafik na cały 2023 r. - plik PDF

Dyżury aptek w Legnicy - tabela

Dyżury aptek w Legnicy - tabela

Dyżury aptek w Legnicy - tabela

Dyżury aptek w Legnicy - tabelaDyżury aptek w Legnicy - tabelaDyżury aptek w Legnicy - tabelaDyżury aptek w Legnicy - tabelaDyżury aptek w Legnicy - tabelaBanery/Logo

umwd
Fundacja KGHM Polska Miedź
Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Onkojoga
Fundacja Dobre Znaki